İade Şartları

TeslimatSiparişiniz, 7 gün (sipariş üzerine üretilenler hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir.

Değişim / İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 10 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile ödemesi size ait olup, değişim işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ESRA GÜRSES ürünlerinde kesinlikle iade alınmamaktadır. Sadece değişim yapılmaktadır.  Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. 
ÖNEMLİ: Satın almış olduğunuz ürünü aynı modelin başka bir beden veya rengi ile değiştirmek istiyorsanız; gönderiyi gerçekleştirmeden önce e-posta yolu ile değişim talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. ( siparis@showroomtr.com ) Değişim talebinde bulunmak için teslimat tarihi ile 14 gününüz bulunmaktadır. Değişim talebiniz e-posta yolu ile onaylandığında, tarafımıza gönderebilirsiniz. 
NOT: Karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.
İade Adresimiz: Teşvikiye Mah. Prof. Dr. Orhan Ersek Sok. NO:51 D:6 Şişli/İstanbul